Jak drukować na koszulkach

Na potrzeby firmy można wykonywać sporo różnego rodzaju nadruków i człowiek, który kreuje takie nadruki, w każdej sytuacji projektuje je w porównaniu do zamówienia uzyskanego przez klienta. Np nadruk na torbach może być bardzo delikatny i słabo widoczny, niemniej jednak może być to też nadruk dużych elementów, które są bardzo widoczne i które kreuje się w taki sposób, aby te gadżety rzucały się w oczy.
Zastosowana paleta barw zawsze jest spójna z tym, jakie są barwy firmy, czyli jak wygląda identyfikacja wizualna danej firmy.

W pewnych przypadkach są one spójne, innym razem używa się także kolory dopełniające. W tym zakresie i zróżnicowanie jest dosyć duże. Druk na odzieży projektuje się bardzo szybko, niemniej jednak projekt zajmuje ciut czasu, bo trzeba przygotować świetny projekt do tego, aby móc pozyskać uzasadniony rezultat wizualny. Nierzadko projektów jest wręcz kilkanaście, z takowych kilkunastu dopiero wybiera się ten końcowy, który zostaje zastosowany. Nadruki na odzieży mają także różną trwałość, w współzależności od tego, jakie są nasze oczekiwania i do czego ma być rewelacyjny gadżet wykorzystywany. Jeśli gadżet ma być wykorzystywany wprost do noszenia, to wówczas jego metoda drukowania musi być bardziej skomplikowana i tym samym po prostu trzeba przeznaczyć na to w dodatku czasu. Gdy z kolei będzie to gadżet, z którego nie korzystamy codziennymi, może być on wykreowany metodą budżetową i wtedy będzie zwyczajnie tańszy i w dodatku osób będzie się mogła zdecydować na jego zamówienie. Warto się nad tym wszystkim zastanowić, bo to bardzo ważna sprawa.

Zobacz również: druk DTG na koszulkach.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s