Skuteczne pozyskiwanie dotacji na innowacje z UE

Według statystyk, sporo polskich przedsiębiorstw co roku dostaje negatywną odpowiedź na wysłany wniosek o dofinansowanie ze środków UE na wprowadzenie innowacyjnych technologii do swojego firmy. Problemem na nieszczęście są nieodpowiednio pisane wnioski, które nie spełniają rygorystycznych wymagań brukselskich urzędników. Każdy taki wniosek oznacza kilkaset tysięcy lub wręcz kilka milionów straty.

O ile więc zamierzacie wprowadzić przyszłościowe technologie do waszego przedsiębiorstwa, które w dużym stopniu wpłyną na uzyskiwane przez was przychody finansowe, to warto zlecić pisane wniosków dla profesjonalistów. Obecnie na polskim rynku bez problemu znajdziecie przetestowane i polecane firmy, tj. Ellipsisinnovations, które od wielu lat zajmują się pisaniem wniosków unijnych o dofinansowanie wdrożenia przyszłościowych technologii.
Napisanie wniosku o dofinansowanie jest łatwe dla osób, które doskonale wiedzą, czego wymagają brukselscy urzędnicy. Niestety, niemniej jednak jedynie nieliczne osoby mają na tyle bogate doświadczenia z pisania wniosków o dofinansowanie, by wiedzieć, w jaki sposób napisać wniosek, który z całą pewnością zostanie pozytywnie rozpatrzony. Firma Ellipsisinnovations słynie z pisania wniosków, które najczęściej zostaną pozytywnie rozpatrzone przez Unię Europejską. Sekretem tych wniosków nie jest tylko idealnie, stylistycznie napisane pismo, niemniej jednak głównie odpowiednia argumentacja. Właściwie każdy wniosek musi być należycie uargumentowany i to w taki sposób, aby został on pozytywnie rozpatrzony przez Unię Europejską.

Sprawdź tutaj: https://www.ellipsisinnovations.pl

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s